Svatební šaty

Vybrané modely svatebních šatů - vice modelů k videní přímo ve svatebním salonu

šaty QUEENY

šaty QUEENY

CHARLOTTE
šaty AMALIE

šaty AMALIE

šaty NATALIA

šaty NATALIA

šaty MONICA

šaty MONICA

šaty PRINCESS

šaty PRINCESS

šaty FEMM

šaty FEMM

šaty PRETTY

šaty PRETTY

šaty EIRA

šaty EIRA

šaty KAREN

šaty KAREN

šaty BRIDAL

šaty BRIDAL

ANGEL WHITE
šaty BIA

šaty BIA

šaty SARINA

šaty SARINA

šaty ST PATRICK

šaty ST PATRICK

šaty BIA

šaty BIA

s ramínky
šaty ANETTE

šaty ANETTE

šaty ANNE

šaty ANNE

20170301_165029.jpg
Svatební šaty půjčovna

Milé nevěsty,
pokud se rozhodnete půjčit si svatební šaty v našem salonu Luxury, rádi si pro Vás zarezervujeme čás po který se Vám budou věnovat naše svatební asistenky, které Vám také pomohou s výběrem těch nejkrásnějších šatů. 

Svatební šaty vám zapůjčujeme po dobu 4 dnů.  Při rezervaci se platí polovina z ceny půjčovného (ceny svatebních šatů jsou od 3000Kč do 15.000 Kč)

Rezervace svatebních šatů
Po rezervaci následuje jedna zkouška, která je zcela zdarma a je to zkouška sjednaná týden před svatbou, kdy se na šatech provádí úpravy tak, aby každá nevěsta odcházela spokojená a s upravenými šaty na svou míru. 
Na tuto zkoušku se musí nevěsta předem objednat, aby svatební šaty byly k dispozici a mohla se tak udělat případná úprava.

Vyzvednutí šatů
Svatební šaty si od nás nevěsta vyzvedává v pátek pokud se jedná o sobotní svatbu. Svatební šaty tak jsou zapůjčeny po dobu 4 dnů a to od pátku do pondělí následujicího týdne. Prosíme všechny nevěsty aby dodržovaly tyto termíny, neboť při pozdním vrácení účtujeme penále!Jestli-že se jedná o svatbu v zahraničí nebo nejste schopni šaty dodat zpět v dohodnutý termín, je možné se s námi na termínu vrácení dohodnout. 

Poškození šatů: 
Může se stát, že se svatební šaty poškodí. V tomto případě je nutné poškození uhradit. Většina poškozených šatů je možné opravit, nevěsta tak platí pouze vzniklé náklady. Naše švadlenky dělají maximum proto, aby šaty byly pořád jako nové. Jsme samozřejmě rádi, když nám šaty přinášíte nepoškozené a snažíte se k nim přistupovat zodpovědně. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one